Реклама

molli

На Черкащині засудили ґвалтівника-крадія

Катеринопільський районний суд Черкаської області  засудив черкащанина за зґвалтування та крадіжку.

Встановлено, що у 2014 році у січні, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік проник у будинок потерпілої. Після чого умисно, з метою задоволення статевої пристрасті, застосовуючи погрози фізичного насильства, схопив жінку за руки та утримував для подолання опори з боку останньої. Після цього змусив потерпілу пройти до спальної кімнати будинку та лягти на ліжко, де, всупереч її волі, вчинив насильницькі дії. Це сталося у селі Петраківка Катеринопільського району Черкаської області.

Цього ж дня вкрав у жінки 800 гривень.

За вказаними фактами суд першої інстанції в 2017 році засудив чоловіка до реальної міри покарання, у вигляді позбавлення волі. Відповідно до рішення апеляційного суду Черкаської області справу направлено на новий судовий розгляд.

За результатами нового судового розгляду в іншому складі суду, суд засудив гвалтівника за ч.2 ст.152 КК України (зґвалтування вчинене повторно) та за ч.1 ст.186 КК України (грабіж) до остаточного покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 10 місяців, та який в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю та щиро розкаявся.

Публічне обвинувачення підтримували працівники Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури.

Вирок набрав законної сили.

 

      За інформацією прес-служби  Звенигородської місцевої прокуратури

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама