Реклама

molli

На Черкащині виявили двох нелегалів з Росії

У одного громадянина сусідньої держави закінчився строк дії паспорту, а інший – одружився і загубив документ. Про це повідомляє прес-служба Управління ДМС України в Черкаській області.

Як повідомляють співробітники Упраління, 37-річний чоловік, приїхав на Черкащину кілька років тому погостювати до родичів. За цей час термін дії національного паспорта іноземця завершився, але він не поспішав вирішувати питання обміну документа. Надалі – він нелегально залишився «гостювати» в Україні.

Історія нелегального перебування 66-річного росіянина теж розпочиналася із короткочасного візиту. Потім – знайшов свою долю на Чигиринщині та втратив паспорт громадянина РФ…

Стосовно обох громадян Російської Федерації було прийнято рішення про примусове повернення, проте добровільно покидати Черкащину вони не збиралися. Подальшу долю іноземців вирішив суд.

Зважаючи на те, що дії громадян РФ свідчили про ухиляння від виконання згаданого рішення та існував ризик подальшого переховування, обох нелегалів помістили до пункту тимчасового перебування іноземців. Після виготовлення свідоцтв на повернення обоє потраплять у країну походження.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама