Реклама

molli

На Черкащині відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю (фото)

На Черкащині відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю
Фото: kaniv-rada.gov.ua

У Каневі відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю “Дніпровська хвиля”. Про це повідомляє прес-служба Канівської міської ради.

Фото: kaniv-rada.gov.ua

Цього року участь у фестивалі, який проходив у Каневі вже в одинадцяте, взяли представники із 11 областей України.

“Черкащина, Київщина, Вінниччина, Хмельниччина, Одещина, Сумщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Чернігівщина, Полтавщина та Волинь. Всього до нас приїхало 106 учасників, – інформує організатор фестивалю, голова Канівської громадської організації для осіб з інвалідністю Наталія Капустян. − Незрячі, глухонімі, онкохворі, люди з хворобами Дауна, ДЦП, епілепсією. Їм не те, що взяти участь у такому заході складно, а взагалі наважитися покинути свій дім і кудись поїхати за сотні кілометрів. Але ці люди мають напрочуд сильну волю і доводять кожному й самим собі щодня, що який би страшний діагноз не був – він не вирок”.

Фото: kaniv-rada.gov.ua
Фото: kaniv-rada.gov.ua

Свої таланти українці демонстрували у різних жанрах: піснях, танцях, читанні віршів та гуморесок, ставленні театральних сценок та пантомім. А в холі будинку культури було представлено виставку творчих поробок, адже більшість з них − ще й знані майстри з рукоділля: вишивання, плетіння, в’язання.

По закінченню фестивалю усі учасники отримали дипломи і подарунки.

Фото: kaniv-rada.gov.ua

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама