Реклама

molli

На Черкащині в новому антикорупційному русі – старі обличчя

12656038_10206702650858594_665405091_o

На Черкащині запрацював обласний осередок громадського об’єднання з багатообіцяючою назвою “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка”. Організація поки що не зареєстрована як політична пратія, але скоріш за все, це лише питанням часу.

Як зазначається в анонсі від об’єднання. “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” – це незалежне Всеукраїнське об’єднання, що складається з громадських активістів, волонтерів та всіх людей доброї волі й чистого сумління, які розуміють, що головним внутрішнім ворогом та перепоною на шляху розвитку країни є всеосяжна корупція в усіх сферах життя. Метою діяльності команди “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” є боротьба з корупцією та підтримка України, як демократичної європейської держави”.

Як повідомляв “УНН-Центр“, офіс осередку розташований за адресою: бульвар Шевченка, 307. У цьому ж будинку прописана Придніпровська районна організація політичної партії ВО “Батьківщина”.

У  місті з об’єднанням пов’язують екс-нардепа Віталія Іляшенка. У період виборів, за неофіційною інформацією, Іляшенко очолював міський виборчий штаб “батьківщинівця” Анатолія Бондаренка. Зараз пан Іляшенко – радник міського голови.

На сайті ГО координатором обласного осередку значиться Олексій Кібальник – депутат Золотоніської районної ради, член “Радикальної партії Олега Ляшка”. До входження в лави радикалів Кібальник був членом політичних партій “Союз. Чорнобиль. Україна” і “Партії ветеранів Афганістану“.

Олексій Кібальник є приватним підприємцем, очолює підприємство АКСМІ, що надає юридичні послуги.

111
На сайті є “пізнавальна” інформація

Кореспондент видання “ІнфоМІСТ” зателефонував в прес-службу ГО, де йому повідомили, що згодом об’єднання перекваліфікується в повноцінну партію. Наразі ж команда Наливайченка на Черкащині лише формується і  “запрошує активних та небайдужих до співпраці”.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама