Реклама

molli

На Черкащині пройде фестиваль фарби і танцю

1 та 2 червня в Умані пройде справжня битва фарб та танців на фестивалі «HOLI DANCE UMAN 2019».

 

Фестиваль буде проходити четвертий рік поспіль. На центральному стадіоні міста збереться молодь з усієї країни.

Вперше ми провели фестиваль у 2016 році. Тоді його відвідало близько 1500 гостей та 5 танцювальних колективів. Але з кожним роком масштабність заходу росте. Нині вжезареєструвалося більше 40 танцювальних колективів. Очікуємо, що й кількість відвідувачівзросте мінімум втричі, – розповідаютьорганізатори фестивалю.

У програмі заходу: битва фарб, 8 розважальних локацій, флешмоби, свято морозива «Ласунка», виступи dance-колективів і зіркових хореографів, подарунки, розіграші, дитячі атракціони,  фотозони та дискотека під відкритим небом від кращих DJ країни.

Для кольорової битви буде використана суха фарбахолі. Вона виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників. Фарба не нешкідлива та має антисептичну дію.

Фарба легко змивається з волосся і шкіри, одяг доведеться випрати кілька разів. У будь-якому випадку, радимо надягати старі речі, це єдина вечірка, на яку не потрібно вбиратися, – додають організатори.

ВАЖЛИВО: Квитки на фестиваль обмінюватимуться на пакет фарби в день проведення заходу. Купуватиквитки краще заздалегідь. У день фестивалю фарба оплачується окремо від білету на вхід.

 

Більше про фестиваль тутhttps://www.facebook.com/holi.uman/

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама