Реклама

molli

На Черкащині незаконно косили очерет для продажу (ФОТО, ВІДЕО)

Невідомі особи косили очерет, щоб потім його продати, на території гідрологічного заказника місцевого значення «Ірдинське болото», розташованого в межах Костянтинівської сільської ради Смілянського району. 

Заготівля проведена на площі близько 3,5 га. На місце події державний інспектор викликав працівників поліції, які встановили осіб причетних до вчинення правопорушення. Також інспекторами на одного з порушників складено адміністративний протокол за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Складено відповідні документи та опис незаконного добування природних ресурсів.

Крім того, обраховано розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, внаслідок незаконної заготівлі очерету, загальна сума якої становить 46 тис. 580 грн.

Матеріали за цим фактом направлено до Головного управління Національної поліції в Черкаській області для притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушення.

Довідково: у багатьох випадках очерет слугує захисною лінією для тваринного та рослинного світу, особливо це стосується територій природно-заповідного фонду. Вражають своїм різноманіттям птахи, що гніздяться на території заповідника, або зупиняються тут під час сезонних міграцій. Проведення будь яких робіт призводить до порушення грунтового покриву та гідрологічного і гідрохімічного режимів, руйнування геологічних відслонень.

Забороняється застосування хімічних засобів, усі види лісокористування, а також заготівля кормових трав, лікарських та інших рослин, квітів, насіння, очерету, випасання худоби, вилов і знищення диких тварин, порушення умов їх оселення, гніздування, інші види користування рослинним і тваринним світом, що призводять до порушення природних комплексів.

3
Коментарі

avatar
3 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
3 Коментарі автора
АртемМихайлоРуслан Нещодавні автори
Артем
Артем

Комментаторы , вы читать то умеете , если свой мозг не работает , то вам же написали что там , гнезда , птицы , там своя эко система ! Или как всегда – та пох … !?

Михайло
Михайло

Нехай собі косять менше комарів буде.

Руслан
Руслан

В с. Свидівок десятки гектарів очерета палять бракоши і рибінспектори кожен рік. Хлопці приїздіть до Нас. Будете косить, а я знімати на камеру тих дармоїдів які наважаться Вам заважати. Зекономим тисячі тільки на паливі для пожежних машин.

Реклама

Реклама