Реклама

molli

На Черкащині наприкінці наступного тижня прогнозують мокрий сніг

Із 29 жовтня розпочнеться похолодання, яке надалі посилиться до температур вночі -2..+4º, вдень +4..+10º. На опади, місцями із мокрим снігом, розраховуємо 2-4 листопада, коли в наш регіон завітають атмосферні фронти.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Крім того, саме тривалі антициклони, які для Черкащини в жовтні явище звичайне, є причиною утворення густих туманів. Наразі встановлено «туманні рекорди»: вже 12 днів з туманами за норми 5, а метеостанція Звенигородка зафіксували тривалість туману – 42 год.

«Купол теплого повітря», створений антициклоном, не дає викидам підприємств, автотранспорту та продуктам горіння підніматися вгору і розсіюватися. Тому вони накопичуються поблизу земної поверхні порушують роботу транспорту та погіршують самопочуття людей.

За прогнозом, наступні три доби ситуація в атмосфері істотно не зміниться.  Надходження тепла стримує арктичний холод, який рветься у наш регіон із північних широт.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама