Реклама

molli

На Черкащині можуть початися відключення світла

Черкащини можуть торкнутися відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи.

Про це з посиланням на прес-службу Кабміну повідомляє “Українська правда”.

Згідно з повідомленням, за підсумками засідання антикризового штабу Харківській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, Запорізькій, Сумській та Черкаській областям доручено провести штаби з надзвичайних і техногенних ситуацій.

– Штаби цих областей  мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов’язані з обмеженням енергопостачання, – зазначив віце-прем’єр Геннадій Зубко.

– В першу чергу, щодо забезпечення населення енергопостачанням та теплом. Також розглянути роботу промислових підприємств, які працюють в безупинному режимі з точки зору добових графіків пікових навантажень, – додав Зубко.

За підсумками засідання Міненерго було доручено на чергове засідання уряду винести рішення щодо введення надзвичайного стану в енергетиці. За повідомленням “Укренерго”, вугілля вистачить на 40 днів.

Нагадаємо, біля приміщення у Черкасах, де відбувалися збори акціонерів ПАТ Черкасиобленерго, затримали групу осіб. За попередньою інформацією, вони намагалися зірвати засідання.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Місцева Нещодавні автори
Місцева
Місцева

А чому у цьому списку немає Кіровоградської, Запорізької, Одеської, Одеської, Миколаївської областей? З ними важче домовитися або що? Чому вибір випав саме на ці області?
А чому таке радикальне рішення? Нехай придбають вугілля в Африці, як це робив Яценюк! Як уже все це дістало! Подивилася сьогодні передачу на УТ-1 “На слуху” з Євгеном Червоненко і повірила, що кращого життя нам уже не бачити. Не дадуть…

Реклама

Реклама