Реклама

molli

На Черкащині браконьєри виловили майже 200 рибин (ФОТО)

У середу, 11 грудня, близько 10 години на території Кременчуцького водосховища в адміністративних межах села Рацево затримано двох промислових рибалок.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Вони  на човні, який призначений для промислового вилову водних живих ресурсів, за допомогою необиркованих сіткоснастевих матеріалів здійснювали вилов водних живих ресурсів.

У сітках виявлено рибу виду тарань кількістю 196 штук. По цьому факту було складено адміністративний матеріал за статтею 85 ч.3 КУпАП «Порушення правил рибальства».

Із метою фіксації обставин події та внесення даних до ЄРДР на місце вчинення правопорушення викликано слідчо-оперативну групу. Незаконні знаряддя лову вилучені для проведення слідчих дій. У разі наявності в діях осіб ознак кримінального правопорушення з “рибалками” працюватимуть слідчі.

Обрахована сума завданих збитків державі становить 16 тис 660 грн. Рибу передано до рибоприймального пункту, кошти від реалізації якої перераховуються до державного бюджету.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама