Реклама

molli

На 14-му маршруті автобуси не їздитимуть до наступного конкурсу

На маршрут №14 поки що не “пускатимуть” іншого перевізника. Про це нашому виданню повідомив начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Нагадаємо, перевізник, який раніше обслуговував маршрут, відмовився від надання послуг. Обгрунтувавши рішення збитковістю діяльності. Взяв на себе частина маршруту перевізник, що їздить за маршрутом №31. Тепер він завозитиме дахнівчан.

Тоді як жителі мікрорайону “Вантажного порту” вже збирають підписи петиції щодо вирішення транспортного питання.

– Щодо петиції до нас інформація поки що не надходила, було кілька дзвінків. Від вантажного порту до бульвару Шевченка відстань невелика, окрім того там їздять автобуси №7, 13 та тролейбус №50. Інтервал руху 7-ки взагалі 10 хвилин. Люди звикли до 14-го маршруту, але, вважаю, бульвар Шевченка і так перевантажений транспортом. Можливо, цей маршрут винесуть на наступний конкурс, – коментує Віталій Москаленко.

Перевізник Петро Копієвський, який зненацька відмовився від маршруту, ніяких штрафних виплат виплачувати не буде, мовляв, це не передбачено умовами договору.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Дід Нещодавні автори
Дід
Дід

Цитата: “Від вантажного порту до бульвару Шевченка відстань невелика”. Нехай Москаленко спробує добратися в мороз з дітьми від Грузпорта до Шевченка! До того ж, якщо людині потрібно в Сосновку, то доведеться сплатити додаткові кошти, щоб пересісти на іншу маршрутку! “Поліпшувателі” хрєнові!

Реклама

Реклама