Реклама

molli

Мушієк віддасть джип, якщо членство Вельбівця у Партії регіонів виявиться фейком?

На засіданні громадської ради порівнювали документи
На засіданні громадської ради порівнювали документи

Новообраний голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець сьогодні зустрівся із членами громадської ради при облдержадміністрації. Наріжним каменем, уже традиційно для Вельбівця, стало з’ясовування, чи був новий голова облради членом Партії регіонів.

На початку зустрічі Вельбівець розповів про себе, а також про те, що негативно ставиться до ПР. Зокрема, що саме через утиски цієї політсили втратив батька. Також він заявив, що двічі проходив спецперевірки в Києві під час працевлаштування на посаду голови Лисянської райдержадміністрації.

Однак виступ голови облради переконав не всіх. Зокрема, взяв слово депутат облради від ВО «Батьківщина» Михайло Мушієк. Він звинуватив Вельбівця у членстві в Партії регіонів та, відповідно, у брехні.

Суперечку політиків перервав голова ГО “Об’єднання патріотичних сил” Олег Деркач.

– У нас є картотека, яка лишилась після того, як ми штурмом брали офіс Партії регіонів у Черкасах. Особові картки членів ПР і тієї, яку демонструють як картку Вельбівця, значно різняться. Я можу привезти один екземпляр. Лисянки в нас немає, але є, наприклад, Золотоноша, – сказав активіст.

Мушієк заявив, що готовий побитись об заклад щодо того, що Вельбівець був членом ПР.

Мушієк не боїться втратити джип
Мушієк не боїться втратити джип

– Привозьте! У мене там стоїть джип, я спорю на джип, – пообіцяв Михайло Мушієк.

Натомість Олександр Вельбівець пояснив, що картку, яку демонструють як підтвердження його членства у ПР, є звичайною особовою карткою державного службовця, до якої просто додали логотип Партії регіонів.

Згодом активісти й справді привезли папку із особовими картками Золотоніської районної організації Партії регіонів. Однак Михайло Мушієк приїзду активістів не дочекався, поїхавши на засідання обласної виборчої комісії.

Активісти стверджують, що насправді облікова картка "регіонала" має такий вигляд
Активісти стверджують, що насправді облікова картка “регіонала” має такий вигляд

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама