Реклама

molli

«Мрія-Фест» у Черкасах: ПРОГРАМА

Уже цими вихідними, 14-15 вересня, жителів Черкас і гостей міста тішитиме своїми активностями родинний науково-розважальний фестиваль “Мрія-Фест“, який розкине свої локації в Долині троянд.

Серед унікального: польоти на повітряних кулях (аеростатах) від Міжнародного повітроплавного фестивалю «Монгольф’єрія», пересувнавиставка цікавої науки та незвичні екстремальні розваги. Детальну програму заходу до уваги містян представили організатори.

Серед усього фестиваль “Мрія-Фестпропонує різноманітнімайстер-класи та заходи для дітей. Піщана анімація, шоу мильних бульбашок, об’ємні розмальовки, іграшки-логіки та створення мультика у стилі стоп-моушнлише частина розвагігрової зони фестивалю. Також батьки з дітворою матимутьзмогу поекспериментувати з науковцями “Ландау-Центру” з університету В. Н. Каразіна.

– До всього, “Мрія-Фест” представить на День міста чи ненакрутішу музичну програму за останні 10 років. Хедлайнеромпершого дня, 14 вересня, стане гурт “Антитіла“, приїзду якогоми завдячуємо нашим партнерам компаніїУкравіт“. Такожцього дня виступатимуть українські рок-гурти “The Sixsters“, “The Frunk” та “Біла Вежа”. 15 вересня стане Хіп-хоп-днем. Своїми хітами запалюватимуть Хас, Freel, Ivan Navi та співачкаNavka! – розповідає організаторкаМрія-Фест“, громадськадіячка Ірина Хорошаєва

Але це ще не всі сюрпризи. У переддень фестивалю, 13 вересня, на Соборній площі відбудеться шоу світінняповітряних куль та запуск так званого Partyтролейбуса. Це брендований до Дня міста тролейбус, який організаторироблять разом із Черкаською молодіжною радою. У ньому з 19 до 21 години під діджейські сети відомого М’яча Дредболазможуть відпочити від важкого робочого тижня всі охочі й зарядитися енергією на насичені фестивальні вихідні.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама