Реклама

molli

Може, й на черкаському літаку зявиться напис «На Москву»

Мене, як депутата міської ради, обурило намагання комунального підприємства «Дирекція парків», яка повністю контролюється партією «Свобода», пофарбувати пам’ятник радянському літаку у жовто-блакитний колір. Я маю претензії не до українських прапорів. А, власне, до ідеї.

Літак радянський. Поставлений радянською владою, поколіннями наших батьків і дідів. Перефарбовують його за 800 тисяч українські “націоналісти”, які прийшли до влади в Черкасах.

Мені це нагадує, як в російських містах стоять радянські танки з написом «На Берлін», “За Родіну” з триколором. Може, й на черкаському літаку зявиться напис «На Москву».
Економічна доцільність фарбування. 800 тис за фарбування і плитку (куди в цьому місті без неї!). Тиждень тому ми, депутати, шукали гроші на інсулін для діабетиків, а тут майже мільйон гривень на те, щоб літак став жовто-блакитним. Через два роки фарба вигорить і доведеться виділяти значні кошти на перефарбування, або видалення фарби. Колір вибиратимуть уже інші. Ті, хто буде при владі і керуватиме дирекцією парків.

Обурює, що мер всіляко потурає цьому. Або просто мовчить. Це такий собі відкуп за п’ять голосів свободівців у міській раді! За відсутності життєвого досвіду хлопці і дівчата зі «Свободи» нічого толкового у цьому місті так і не створили за ці роки. Головне їхнє досягнення це створення додаткових підрозділів в структурах міської ради і тотальне працевлаштування туди своїх однопартійців (в кількості 21особа) переважна більшість яких без трудового стажу і моломальського досвіду роботи.

Соромно за Черкаси

Руслан Зоря, депутат Черкаської міської ради

Джерело: “Фейсбук

Редакція не несе відповідальність за зміст блогів,
а також може не розділяти думку, яку  висловлюють автори

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Андрій Нещодавні автори
Андрій
Андрій

Путін не жалкує коштів на дурачення народу, а ми не повинні захищятися ?

Реклама

Реклама