Реклама

molli

Молодь Черкащини може знайти роботу на літній період завдяки онлайн сервісу

Фахівцями відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості впроваджено в роботу інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps».

Послуга дозволяє дистанційно за допомогою комп’ютерів отримати інформацію про актуальні вакансії роботодавців міста.

Зайшовши на офіційну fb-сторінку Черкаського міського центру зайнятості або за покликанням  можна здійснити пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста. Або ввівши в пошуковому полі ключові слова, наприклад, назву посади чи професії. І тоді відповідні геовідмітки вкажуть на актуальні пропозиції роботи. Також можна дізнатись про вимоги роботодавців до претендентів, обсяг заробітної плати, контактні дані працедавців та фахівців центру зайнятості.

Також на цій карті розміщені вакансії для молодих людей на період літніх канікул, виділені вони помаранчевим кольором. Використовуючи сучасні гаджети, молодь, яка шукає роботу на літній період, дистанційно й абсолютно безкоштовно може переглянути актуальні вакансії та підібрати для себе зручну за місцем розташування та цікаву роботу.

Враховуючи позитивний досвід своїх колег, відповідні Google–карти вакансій також розроблені фахівцями Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості та Уманського міського центру зайнятості. Робота над удосконаленням сервісу продовжується – щодня уточнюють актуальність вакансій та ведуть моніторинг.

Карту вакансій Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості можна переглянути за покликанням.

Карту вакансій Уманського міського центру зайнятості можна переглянути за покликанням.

За інформацією Черкаського міського центру зайнятості, Ватутінської міської філії ОЦЗ, Уманського міського центру зайнятості

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама