Реклама

molli

Міському голові таки оголосили про недовіру (відео)

сесыя
Фото – О. Слєпцовського для видання “Прочерк”

Міському голові Сміли Олександрові Цибку на сесії щойно оголосили імпічмент.

Про це в коментарі кореспонденту видання “ІнфоМІСТ” повідомив з місця події екс-секретар Смілянської міськради Ярослав Березень.

Він зазначив, що 28 депутатів проголосували за відставку Цибка, 3 було проти.

За словами Березаня, оскільки технічно засідання закритим не було, рішення є легітимним.

– Є регламент, є процедура, яка передбачає порядок закриття засідання. Зокрема, в регламенті йдеться, що на початку та в кінці засідання має лунати гімн. Сесія була чергова, порядок денний вичерпаний не був (депутати навіть не приступили до розгляду), тому просто так Олександр Цибко не міг закрити засідання. Однак він у притаманній йому манері оголосив про закриття і вийшов із залу будинку рад, – розповів Ярослав Березань.

Він додав, що після таких дій мера депутати обрали головуючого, секретаря і президію. Зараз під головуванням депутата від фракції “Батьківщина” Анатолія Голуба депутати проводять сесію і розглядають далі питання.

Журналіст Олександр Безпрозванний, який був присутній на сесійному засіданні, вважає, що депутати прийняли рішення з порушенням процедури.

– Голова оголосив про закриття засідання, секретар сесійну залу покинув. На бюлетнях не було печаток. Крім всього, проект рішення вноситься із заяви. Представник “Батьківщини” зачитав звернення, запропонував внести проект в порядок денний. Але проект має пройти юридичний відділ, – каже Безпрозванний.

Як уже повідомляв “ІнфоМІСТ”, раніше на сесії у Смілі зчинилась бійка.

Відео сайту “Кропива”

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
АнтонинаОлексій Нещодавні автори
Антонина
Антонина

То за гречку вибрали а тепер вже гречки немає. І народ прозрів.

Олексій
Олексій

Тупо в шоці…. Правосеки бандітами стають де треба владу змінити швидко по замовленню туди. А Смілу знову хочуть доїти і доїти на гроші і нічого не розвивати. За гречку знову продались….

Реклама

Реклама