Реклама

molli

Міська рада утворила новий виконком

Черкаська міська рада проголосувала за обрання виконавчого комітету у складі 11 осіб. З них 5 – заступники міського голови.

По суті міська рада проголосувала за той склад, що був у проекті рішення, який був надісланий депутатам зранку.

Голосування за всіх кандидатів відбувалось “пакетом”, тобто не по кожному з кандидатів окремо, а єдиним проектом рішення. За проголосували 26 депутатів. Утримались під час голосування депутати від Блоку Петра Порошенка, а також Партії вільних демократів.

Зокрема, заступниками мера було обрано юристку “Самопомочі” Людмилу Бордунос, депутата облради від “Свободи” Юрія Ботнара, ще одного свободівця Ігоря Коломойця, який раніше вже був заступником мера із гуманітарних питань, депутата міськради від “Черкащан” Ігоря Кривошеєва, а також чинного директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігоря Волошина.

Під час обговорення кандидатур питання у депутатів виникло лише до Людмили Бордунос. Зокрема, депутат від Партії вільних демократів Володимир Гриценко звинуватив Бордунос у причетності до фальшування виборів. Сама Людмила Бордунос заявила, що аби справді була причетна до цього, то вже була б покарана, згідно із законом.

На громадських засадах до складу виконкому було обрано батька загиблого “азовця” Сергія Амброса, члена Національного корпусу, екс-бійця “Азову” Ігоря Зайчука, а також двох свободівців: студента, учасника АТО Олександра Поліщука та прес-секретаря партії Діану Тяско.

Після обрання до складу виконкому Кривошеєв втратить свої депутатські повноваження.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама