Реклама

molli

Мені зараз комфортніше, ніж у 18 років – черкащанка Наталя Холоденко розповіла, як полюбити себе

На своїй сторінці в Instagram екс-учасниця «Танців з зірками», психолог родом із Черкас Наталія Холоденко розповіла, як себе полюбити. За її словами, вона все життя вчиться бути привабливою жінкою.

Холоденко зауважує, що заради любові до себе варто припинити постійну критику та самоприниження, усе інше – підкаже природа. Головне – це радіти перед дзеркалом, тримаючи зубну щітку в руках.

«Можна бути дуже різною жінкою – величною, шляхетною, наївною дівчинкою, турботливою матусею, своїм хлопцем… Цих станів – сотні. Для мене ж головне – коли сама собі посміхаєшся і радієш, стоячи вранці перед дзеркалом із зубною щіткою в руках» – каже психолог.
Наталя ділиться з читачками, що сама про це тривалий час не думала, однак її жіночність стала розвиватись, як побічний ефект психотерапії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Всю жизнь учусь быть привлекательной женщиной! Долгое время даже не думала об этом. Затем женственность стала развиваться, как побочный эффект психотерапии. А сейчас наблюдаю за собой и радуюсь. У меня ощущение, что я молодею. Я нравлюсь сама себе. Сейчас мне комфортнее, чем в 18 лет. Появилась какая-то внутренняя целостность, смелость, честность. ⠀ Можно быть очень разной женщиной — величественной, благородной, наивной девочкой, заботливой мамашей, рубахой-парнем… Этих состояний сотни. Для меня главное — когда сама себе улыбаешься и радуешься, стоя утром перед зеркалом с зубной щеткой в руках. ⠀ Как себя любить? Прекратите постоянную критику и самоунижение, а дальше природа подскажет)!

Допис, поширений Наталья Холоденко (@kholodenkon)

«Зараз спостерігаю за собою і радію. У мене відчуття, що я молодію. Я подобаюся сама собі. Зараз мені комфортніше, ніж у 18 років. З’явилася якась внутрішня цілісність, сміливість, чесність», – відверто розповіла зірковий психолог.

Нагадаємо, що Наталія Холоденко під час участі у шоу Танці з зірками 2017 втратила більше десяти кілограмів ваги. Після проекту психолог продовжила тренуватись та правильно харчуватись. І визнала, що її життя повністю змінилося на краще.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама