Реклама

molli

Мати трьох дітей, які кілька днів сиділи голодними в зачиненій квартирі, нарешті повернулася додому (відео)

31-річна мати трьох дітей, які кілька днів сиділи голодними у замкненій квартирі, повернулася додому. Правоохоронці застали її, коли та готувала собі їжу.

Відеозапис із допитом матері опублікувала на сайті ГУНП у Черкаській області.

На відео жінка розповідає, що не була вдома, тому що шукала кошти для дітей. Спочатку зустрічалась із колишнім чоловіком, а потім – із сім’єю брата.

На обурення працівника правоохоронних органів про те, що, за результатами огляду, лікарі констатували, що її діти двоє діб нічого не їли, жінка запевнила, що тричі на день годувала їх супами.

– Але не було ні хліба, нічого, – додала мати дітей.

Як повідомляв раніше “ІнфоМІСТ”, голодних і замкнених дітей у квартирі по вулиці Пилипенка виявила працівник КП “Черкасиводоканал”, яка саме обходила боржників. Діти плакали та кричали за дверима.

Як стало відомо згодом, потрапивши у квартиру, правоохоронці побачили “жахливі картину”: обдерті стіни, затхле повітря та трьох маленьких дітлахів віком від 2 до 6 років. За ними доглядала старша дівчинка. Дитина годувала братика з сестричкою лише водою з цукром, так як їсти в квартирі більше було нічого. Коли цукор скінчився, діти почали кликати на допомогу.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Матері інкримінують вчинення правопорушення за ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама