Реклама

molli

Матір, через яку два дні діти сиділи голодними, можуть позбавити батьківських прав

Служба у справах дітей проводить перевірку щодо ситуації у сім’ї, де матір на кілька днів покинула вдома дітей без їжі в зачинений квартирі. Інцидент трапився цими вихідними в Черкасах.

Як повідомив на засіданні виконавчого комітету заступник начальника служби Віктор Вічкань, соціальні служби не знали про ситуацію в сім’ї.

– З мамою ми вже спілкуались, вона – в декретній відпустці. До грудня отримувала допомогу. З нового року не поновилася, що призвело до того, що в неї не було засобів на життя. Вона стверджує, що пішла зранку десь жебракувати, щоб знайти гроші. Однак медики кажуть, що діти не їли дві доби. Зараз діти в державному закладі, – зазначив чиновник.

Він розповів, що за фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 135 (Залишення в небезпеці). Нині розглядається питання про відкриття провадження за ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) – у такому разі стоятиме питання про позбавлення матері батьківських прав.

Як повідомляв раніше “ІнфоМІСТ”, голодних і замкнених дітей у квартирі по вулиці Пилипенка виявила працівник КП “Черкасиводоканал”, яка саме обходила боржників. Діти плакали та кричали за дверима.

Як стало відомо згодом, потрапивши у квартиру, правоохоронці побачили “жахливі картину”: обдерті стіни, затхле повітря та трьох маленьких дітлахів віком від 2 до 6 років. За ними доглядала старша дівчинка. Дитина годувала братика з сестричкою лише водою з цукром, так як їсти в квартирі більше було нічого. Коли цукор скінчився, діти почали кликати на допомогу. Згодом 31-річна мати трьох дітей повернулася додому.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама