Реклама

molli

“Мабуть, ринок зберегти не вдасться”, – Давиденко про скандал на Казбеті

Заступник міського голови Геннадій Шевченко, а також начальник управління інспектування Олександр Давиденко зустрілися із жителями мікрорайону “Казбет”, які стурбовані тим, що єдиний ринок у їхньому районі збираються закрити.

Люди розповіли, що на ринку вже почали зрізати дах, а далі, переконані, візьмуться за металі столи, з яких і здійснюють торгівлю підприємці. Здебільшого люди там торгують домашніми продуктами.

рин

За словами мітингувальників, загалом ринок налічує близько 120 місць і вже має свою історію, адже йому близько сотні років. Люди також наполягали на збереженні ринку ще й через те, що там скупляються сліпі, оскільки в цьому районі розташована обласна організація Українського товариства сліпих.давшев

Шевченко радив присутнім написати офіційне звернення, розгляд якого б дозволив упорядкувати ринок. Однак поверхневий розгляд документів підтвердив законність оренди землі магазином “Делікат”.

– Разом з управлінням земельних ресурсів ми піднімали документи. Справа в тому, що вільної земельної ділянки у вашому мікрорайоні, де би можна було хоча б приблизно організувати ринок, чесно кажучи, немає взагалі. Тому єдиний спосіб вам мати ринок – це зберегти те, що є на сьогодні. Але, на жаль, складається так ситуація, що, напевно, ринок зберегти там не вдасться, бо великий бізнес перемагає дрібний. Більше всього, там будуть збільшуватися торгові площі за рахунок вашого ринку, – розповів начальник міського управління інспектування Олександр Давиденко.

Він також порадив людям звернутися до депутата на своєму окрузі Руслана Петрика, який водночас є співвласником “Делікату”, аби супермаркет не витісняв ринок. Однак люди сприйняли таку ідею зі сміхом.

Один із присутніх жителів “Казбету” зазначив, що ринок можна було б облаштувати біля школи №6, де “ростуть бур’яни”.

Зрештою було ухвалено рішення сформувати з числа протестувальників робочу групу. Саме вона спільно із заступником мера Геннадієм Шевченком уже за кілька хвилин має оглянути ринок на “Казбеті” і шукати вихід із ситуації вже на місці.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
pravozahisnik Нещодавні автори
pravozahisnik
pravozahisnik

петрика вибрали-пожинайте плоды

Реклама

Реклама