Реклама

molli

Лише повага до праці людей, що нас оточують, може зробити суспільство сильним і єдиним

Часто отримую звернення з приводу роботи кондукторів, що комусь не догодили, когось образити тощо…

Разом з тим оця дупа  (Відео за покликанням, – ред.) у вікні тролейбуса є нічим іншим як ставленням пасажирів до роботи транспорту, до людей які розпочинають свій робочий день от 5-6 ранку.Завдяки таким і подібним кадрам все менше людей працюють у громадському транспорті, і все більше проблем у його роботі мають пасажири.

Часто бачив відео, коли люди несподівано з’являлися на проїжджій частині і їх розмазувало тонкий слоєм по асфальту на декілька десятків метрів.
Успіх тих кадрів мав шанс повторити цей пасажир. І в такій ситуації не так шкода було б за ним, як за водія і кондуктора, яких в умовах реалій черкаського тролейбусного парку зробили б винним. Було б шкода імовірного водіям авто, який обганяючи тролейбуса, явно не очікує, що хтось з’явиться на проїжджій частині із вікна тролейбуса.Було б шкода працівників поліції та інших служб яким могло “пощастити” відшкрібати залишки такого горе-екстремала від дороги.

Лише повага до праці людей, що нас оточують може зробити суспільство сильним і єдиним.
Для любителів екстриму можу порекомендувати декілька більш цікавих об’єктів ніж тролейбус. Там і цікавіше,і  прижок в пекло можна зробити значно ефективніше, ніж з вікна тролейбуса.

Редакція не несе відповідальність за зміст блогів,
а також може не розділяти думку, яку  висловлюють автори

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама