Реклама

molli

Купальники, сукні і таланти. Як в Черкасах вибирали найгарнішу (фоторепортаж)

Вчора, 19 травня, у палаці культури “Дружба народів” відбувся фінал конкурсу “СтудМіс Черкащини-2017”.

До фінального етапу пробилися 15 учасниць-студенток черкаських вищих навчальних закладів. Підготовка до фіналу тривала більше двох місяців.

На сцені дівчата продемонстрували свою красу в купальниках та у вечірніх сукнях. П’ятірка учасниць також представили номери в конкурсі талантів. Ще один з конкурсних етапів – інтелектуальний – відбувся раніше і був презентований у форматі відеоряду.

У підсумку титул переможниці журі віддало Катерині Бондуровській. “Срібло” та “бронзу” здобули відповідно Віра Свіргун та Віта Орел. Усі троє дівчат є студентками ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Крім корони та подарунків, перша красуня отримала також подорож до Європи.

Переможниця конкурсу представлятиме Черкащину на всеукраїнському етапі конкурсу краси «СтудМіс України», що відбудеться восени в Києві.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама