Реклама

molli

КП «Черкаситеплокомуненерго» обговорило можливе коригування тарифу

21 січня пройшли відкриті обговорення щодо коригування тарифу на КП «Черкаситеплокомуненерго». Повідомлення про відкриті обговорення та відповідні розрахунки були розміщені на сайті підприємства ще на початку січня. Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Згідно з порядком проведення відкритих слухань, затвердженого Постановою НКРЕКП, жодних зауважень чи пропозицій в установленому порядку до підприємства за цей час не надійшло.

Як пояснив директор підприємства Карась Павло Миколайович, коригування тарифів пов’язано зі збільшенням розміру заробітної плати працівникам, зростанням ставки екологічного податку, тарифів на електроенергію та виконанням інвестиційної Програми підприємства, що неодноразово обговорювалась та була розглянута виконавчим комітетом.

Як зазначила присутня на обговореннях заступниця міського голови Людмила Бордунос, «ми розуміємо, що витрати щодо коригування – необхідні, проте всі обгрунтування, надані підприємством, обов’язково перевірятимуться регулятором – Національною  комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг а отже, – це лише перший крок щодо коригування тарифу».

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Олена Нещодавні автори
Олена
Олена

Я не знаю, як Нацкомісія перевіряє тарифи, але анонсоване підвищення по усім областям дуже відрузняється: (ціни без ПДВ)
Чернівецька – 991
Тернопільська -1099
Київ – 1064
Запорізька – 1111
Харківська – 1285
……………….
Черкаська (ТЕЦ)-1449(!!!)
І це при тому, що вони використовують вугілля, а не газ! Ми що, на якомусь “особливому стані” чи “апетити” різні??

Реклама

Реклама