Реклама

molli

Команда Черкаської гімназії №9 «KiborgsUA» готується до змагань з робототехніки

Команда Черкаської гімназії №9 «KiborgsUA» готується до змагань з робототехніки First Lego League. Регіональний етап гри відбудеться у січні. Про це Суспільному розповів вчитель технологій 9 гімназії Микола Цимбал. З його слів, цьогоріч школярі працюють над проектом «CITY SHAPER – формуй місто». У його межах досліджують проблеми мегаполісів.

Учасник команди «KiborgsUA» Богдан Середенко показує розробки своєї команди для мегаполісів. Серед них – будинки на деревах, велодоріжки та гойдалки для людей з інвалідністю.

Цього робота, додає хлопець, команда намагалася наділити багатьма функціями..

Усе це розмістили на спеціальному полі. Кошти на нього учні зібрали самостійно, – розповідає учасниця команди «KiborgsUA» Олена Лимаренко.

Під час роботи над проектом часто проводять «Мозковий штурм», – розповідає школярка Інга Андрієнко.

Так, додає дівчина, створили ось цей старт-ап для зонування громадського простору – літній кінотеатр з сонячними батареями.

Для втілення проекту, додає вчитель технологій 9 міської гімназії Микола Цимбал, команда двічі спілкувалася з фахівцями у галузі реклами та архітектури.

Вчитель технологій Микола Цимбал додає: який проект діти представлять на змаганнях – зараз не прогнозують. Для роботи над ним мають 2 місяці.

Детальніше у сюжеті.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама