Реклама

molli

Колишній та нинішній очільники поліції області показали статки за 2015 рік

Відсторонений очільник ГУНП в Черкаській області Владислав Пустовар та нинішній  в.о. начальника головного управління Валентин Кожухівський подали декларації за 2015 рік. 

пусто

Так, Владислав Пустовар спільно з дружиною володіє квартирою в Черкасах (площа – 113 кв. м), також спільно із Миколою Пустоваром та Катериною Марштупою він є власником земельних ділянок у Драбівському районі загальною площею близько 30 тис. кв. м. Дружина Владислава Володимировича володіє ділянкою в Чорнобаївському районі площею 25 тис. кв. м.

Серед об’єктів незавершеного будівництва Пустовар вказав два гаражі, один із яких – для човнів.

Щодо транспортних засобів, то їздить Владислав Володимирович на Mitsubishi Outlander і має човни “Казанка” (1979 року випуску) та “buster x”. Дружина володіє Hyndai Getz.

За основним місцем роботи Пустовар отримав у минулому році 137 тисяч гривень, в територіальному управлінні юстиції дружина заробила 59 тис. грн.

Згідно з даними декларації, Владислав Володимирович грошових активів не має, при цьому позичив третім особам 150 тисяч гривень і 8 тисяч доларів.

Нагадаємо, Пустовар очолював поліцію області до березня цього року. 29 березня його було відсторонено від посади. Нині обов’язки в.о. начальника ГУНП виконує Валентин Кожухівський, який у звітний період був начальником слідчого управління, заступником начальника ГУ.

Валентин Олександрович та його дружина задекларували по квартирі в Черкасах, крім того у правоохоронця є гараж, а в його дружини земельна ділянка в Геронимівці, де будується дача площею 170 кв. м.

З 2010 року їздить Кожухівський на KIA Magnetic 2008-го року випуску.

За минулий рік роботи в ГУНП отримав 151 тис. грн зарплатні, його дружина, яка також працює в поліції, заробила 52 тисячі. Жодних грошових активів сім’я Кожухівських не має.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама