Реклама

molli

Керівника дитсадочка, де отруїлися діти, притягнули до адмінвідповідальності

Фото із мережі

У черкаському дошкільному навчальному закладу № 78 фахівці Держпродспоживслужби області провели санітарно-епідеміологічне обстеження. Там вони відібрали проби питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень. Про це повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області.

У службі кажуть, що під час перевірки виявили порушення санітарного законодавства, законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Окремі приміщення харчоблоку, холодильна камера потребують ремонту, кухонний посуд частково потребує заміни, невпорядковано його зберігання, не відокремлено зберігання особистого та санітарного одягу працівників харчоблоку, у закладі недостатньо комплектів постільної білизни. За результатами перевірки керівника закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про групове захворювання служба сповістила поліцію та органи міської влади.

Як писав “Інфоміст” раніше,  до Черкаської міської інфекційної лікарні госпіталізували трьох дітей з гострою кишковою інфекцією.  Усі вони – вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 78 «Джерельце».

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Светлана Нещодавні автори
Светлана
Светлана

Краще б до відповідальності притягнули працівників адміністраціїї міста за те, що не достатньо фінансують садочки. Мабудь керівнику ДНЗ треба за власний кошт купляти ті кастрюлі та інший посуд, а також шафи для посуду.
А якщо постільної білизни і не достатньо, то виключно тому, що садочок чудовий і всі з цього мікрорайону намагаються в нього попасти. Досить перевіряти наш садочок!!! Дайте людям нормально працювати

Реклама

Реклама