Реклама

molli

Керівника БПП області звинувачують у незаконних методах ведення кампанії

DSC_01633
До Громадянської мережі «Опора» звернувся Анатолій Бондаренко (голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», потенційний кандидат у мери) і розповів, що сьогодні, 17 вересня, він став свідком, як  у  приміщенні Черкаської обласної адміністрації на третьому поверсі Василь Фурман (голова Черкаської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») приймав голів районних адміністрацій і обговорював майбутні вибори.

“Опора” звернулася за коментарем і до Василя Фурмана, який підтвердив факт проведення цієї зустрічі. Він розповів, що дійсно на третьому поверсі  він спілкувався із керівниками комерційних підприємств, громадськістю і деякими керівниками райдержадміністрацій. За його словами, предметом  обговорення стала підготовка до  інвестиційного форуму-2015 і Програма розвитку Черкаської області  від «Солідарності».

DSC_01611-1024x682

Аналітик Громадянської мережі «Опора» Марина Макуха вважає, що зважаючи, на те, що зустріч відбувалася у виборчій період у приміщенні обласної адміністрації у робочий час із залученням очільників районних державних адміністрацій, які входять у підпорядкування вертикалі ОДА, цей захід має ознаки використання адміністративного ресурсу, що порушує принцип рівності й неучасті державних органів у виборчому процесі.

Нагадаємо, що БПП «Солідарність» уже заявила про своє балотування на місцевих виборах.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Игорь Нещодавні автори
Игорь
Игорь

Я блин не могу, одно чудо обвинило второе чудо! Никогда ничего не комментировал, но тут не удержался! ОНИ сами то хоть понимают как это выглядит со стороны? Кто такой Фурман вообще? Два дИ..ла это сила!

Реклама

Реклама