Реклама

molli

Кандидат від партії “5.10” зганьбився перед черкаськими студентами (фото)

DSC08997

На дискусію зі студентами Черкаського національного університету прийшов і кандидат в депутати Черкаської міської ради Олександр Бодашко.

Нагадаємо, вчора, 20 жовтня, напередодні виборів до місцевих рад студенти зініціювали проведення дискусійного клубу на тему: «Ми обираємо майбутнє». Для участі в роботі клубу запросили кандидатів у депутати міської та обласної рад, виборців, представників ЗМІ, громадських організацій, а також усіх, кому небайдужа доля Черкащини.

Згіблов

Хоча у ході організації студенти вирішили не запрошувати кандидатів до міської ради, що обурило присутнього вільного демократа Олександра Згіблова та кандидата від партії “5.10” Олександра Бодашка. 

Утім студество пообіцяло днями влаштувати ще одну таку зустріч, але вже для кандидатів у Черкаську міську раду.

Олександру Бодашку таки вдалося взяти слово. Він емоційно закликав студентів навчатися заробляти гроші та протестувати проти високих податків у країні:

– Та ситуація в країні, яка є на сьогодні, не є прийнятною для всіх. Що ви робитимете після того, як підете в сучасне життя? При рівні податків, який є зараз, ви не зможете займатися бізнесом. Думайте за майбутнє, думайте про те, де заробити гроші. Вас не вчать бізнесу в університеті, в школі. В першу чергу, ви маєте скинути податкове ярмо. Жоден з вас не вміє заробляти гроші, вчіться цьому, – звернувся до сдудентів Бодашко.

DSC09001

Один із студентів зауважив, що не всі присутні в залі збираються займатися бізнесом і такі висловлювання кандидата є неповагою до вибору професій. Також він задав питання: на думку кандидата, в якому класі економічних теорій слід розвивати український бізнес.

– З пелюшок, – відповів кандидат.

– Я запитав про теорії. У вас є взагалі економічна освіта? – наполягає на своєму студент.

– Ні, – після такої “вичерпної” відповіді Бодашка аудиторія гучно засміялася та заплескала в долоні.

DSC08938

Зазначимо, що на офіційному сайті партії “5.10” йдеться про те, що пан Олексанндр публічно виступає та проводить лекції. Основні теми яких: гроші, як розпочати власну справу, захист від рейдерських захватів, економіка, юридичні питання та інше. Також проводить лекції для студентів. Пише статті для газети «Молодь Черкащини», також ці статті можливо  прочитати на власному сайті Олександра «Право-порада» http://pravo-porada.com.ua .

Зараз обіймає посаду секретаря Черкаської обласної партійної організації Політичної Партії «5.10»

 

23
Коментарі

avatar
22 Теми коментарів
1 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Дмитро Нещодавні автори
Дмитро
Дмитро

ЧНУ самый кон*енный универ. Ваши дипломы будущие выпускники ничего не стоят!

Олександр
Олександр

Всі великі люди нашого світу не мали профильного диплому, або взагалі не мали будь якої освіти. Не обов’язково займатися бізнесом для того щоб адекватно оцінювати себе і свої можливості. До нього не чиплялися за колір сорочки? Вона не дуже пасує відсутності в нього економічної освіти

Реклама

Реклама