Реклама

molli

Із початку року на Черкащині виявлено два автомобілі з підробленими номерами двигунів

Фото: прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області

Автомобілі із підробленими номерами двигунів були виявлені працівниками сервісних центрів МВС Черкащини у жителів смт Маньківка та  смт Іркліїв. Про це повідомляє прес-служба  РСЦ МВС в Черкаській області. 

В обох випадках під час експертного огляду було встановлено, що номери двигунів були нанесені «кустарно».

4 січня до ТСЦ МВС № 7142, що в місті Умань, із заявою про перереєстрацію автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT», звернувся 52-річний житель смт Маньківка Черкаської області, який придбав автомобіль за дорученням та знехтував перевіркою автомобіля у експертів перед його купівлею.

Фото: прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області

При огляді автівки судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено, що первинний номер двигуна знищено, а на його місце нанесено номер двигуна не заводським способом.

Подібне порушення виявили експерти і 15 січня, коли до ТСЦ  № 7145, що в місті Золотоноша, із заявою про перереєстрацію автомобіля «УАЗ 452Д», звернувся житель смт Іркліїв Чорнобаївського району, який також мав намір продати свій «УАЗ» новому власнику.

Під час огляду фахівцями ТСЦ також було встановлено, що табличка з ідентифікаційним номером виготовлена не заводом виробником, первинний номер двигуна знищено механічним способом, а на його місце нанесено номер двигуна «кустарно».

Про обидва випадки співробітники сервісних центрів МВС повідомили правоохоронцям, матеріали справи зареєстровано в журналах Єдиного обліку.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама