Реклама

molli

Історії про перше кохання, святкові ціни та акція біля “Сбербанку Росії”, – підсумки вівторка

Обклеєний “Сбербанк”. У Черкасах одне з відділень банку “Сбербанк Росії” в центрі Черкас заклеїли наліпками і розмалювали червоною фарбою. Акцію протесту в ці хвилини проводять активісти організації “Національний корпус”.

Відключення. Станом на сьогодні Черкащині не загрожує відключення електропостачання. Про це у коментарі журналістам повідомив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Якщо відключення і будуть то про них попереджатимуть за три дні. Наразі на всіх 232 котельнях, що працюють на території області, є достатні запаси вугілля, яких вистачить до кінця опалювального сезону.

Приватизація. Виконавчий комітет затвердив перелік об’єктів комунальної власності, які пропонуються до приватизації у 2017-2021 роках. Загалом у списку – 57 об’єктів.

Горе-мати. Служба у справах дітей проводить перевірку щодо ситуації у сім’ї, де матір на кілька днів покинула вдома дітей без їжі в зачинений квартирі. За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 135 (Залишення в небезпеці). Нині розглядається питання про відкриття провадження за ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) – у такому разі стоятиме питання про позбавлення матері батьківських прав.

Несподіване та загадкове. Сьогодні у світі відзначають одне з найбільш романтичних свят – День Святого Валентина. Свято кохання не може лишати байдужим. Кожен хоча б на кілька секунд, але задумується про свою любов: першу, шкільну, університетську, ту, що подарувала щастя або зробила боляче. “ІнфоМІСТ” поспілкувався з відомими черкасцями і дізнався, які історії про кохання збереглися в їхніх серцях.

Святковий настрій – святкові ціни. Сердечкові кульки та павільйони із квітами, – на площі біля згорілого театру містянам створюють “атмосферу свята”. Продавці природньої краси до Дня закоханих також підготувалися, розраховуючи на щедрих романтиків, ціни в середньому підняли на 10-15 гривень. Та не приховують, що це “квіточки” у порівнянні з тим, що побачать на цінниках 8 Березня.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама