Реклама

molli

Інвестиція у щастя: черкаський клуб “День народження” отримав фінансування за проектом “КУБ”

Дитинство – це час яскравих емоцій. Черкаський клуб “День народження”, що спеціалізується на організації та проведенні дитячих свят, розширив можливості грандіозних святкових програм, отримавши фінансування за проектом “Країна Успішного Бізнесу”.

– Незабаром наш клуб святкуватиме своє 10-річчя. Вже десять років ми проводимо дитячі свята, –  розповідає директор Клубу “День нарождення” Ольга Гармаш. – Час не стоїть на місці і у нас з’явилася нова ідея відтворити програму технологічного характеру з сучасним остаткуванням, так би мовити, за останнім словом техніки. Ми назбирали половину необхідної суми, тому за для здійснення мети ми звернулися за інвестуванням до ПриватБанку й отримали необхідне фінансування.

За рік роботи програми «Країна успішного бізнесу» («КУБ») ПриватБанк видав вітчизняним підприємцям понад 9 000 позик на розвиток власної справи. Позичальники програми «КУБ» уже створили понад 151 000 нових робочих місць.

– Загальнонаціональна програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю залучити фінансування для розвитку власної справи, – розповідає керівник напрямку активно-пасивних операцій МСБ Черкаського ГРУ Приватбанку Олена Єрмоліна. – Я як мама скажу, що профінансувавши цей проект, ми інвестували гроші не просто в розвиток бізнесу, ми інвестували в щастя, в дитячі посмішки, емоції й дитинство.

За рік  існування програми на Черкащині гроші на розвиток отримали 311 малих підприємств на суму більш ніж  29,7 млн грн.

До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн.

Щоб отримати фінансування, потрібно заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua.

*Інформацію підготовлено у межах спецпроекту для підприємців за підтримки програми “КУБ”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама