Реклама

molli

Хворим, для яких час понад усе. У Смілі відкрили відділення гемодіалізу (фото)

На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка обладнали відділення гемодіалізу. Тепер тут можуть обслуговувати пацієнтів із нирковою недостатністю.

Компанія “Фрезеніус” інвестувала більше 12 млн грн, безпосередньо виконували роботи представники фірми “Діасервіс плюс”. Вони повністю реконструювали терапевтичне відділення. Крім того, встановили 10 сучасник апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

У області 298 хворих, з них 47 із Сміли матимуть змогу отримувати процедуру так званої “штучної нирки”, не долаючи складну дорогу до Черкас. Адже вони кожних три дні потребують очищення крові з допомогою апаратів.

Усі пацієнти, які потребують гемодіалізу, забезпечені процедурою в повному обсязі, запевнив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник:

– Цим людям треба тричі на тиждень по 4 години проходити процедуру. Ми всі розуміємо, що час для них понад усе. Наближення такої допомоги на місце дуже великого вартує. Також сюди будуть приїжджати частково пацієнти із Шполянського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Черкаського районів. Проект пройшов експертизу у інвестора, а також всі необхідні перевірки. Із містом уклали всі угоди на енерго- та водозабезпечення. Тож будемо сподіватися на безперебійне постачання. Додам, що об’єкт цілодобово охоронятиметься, – говорить Дудник.

Загалом “Фрезеніус” по Черкаській області на сьогодні інвестував майже 30 млн грн.

– Компанія “Фрезеніус” – світовий лідер в галузі гемодіалізу. Дуже добре, що ми на запрошення профільного департаменту півтора роки тому розпочали такий проект. У центрах встановлене найновітніше обладнання, таке ж, як у клініках США та Великобританії. Приміщення мають спеціальну вентиляцію та освітлення. Хочеться, щоб пацієнти, які тут перебувають, хоч на деякий час забували, що вони хворі. Для цього спільними зусиллями і створюємо комфорт, – додає директор “Діасервіс плюс” Олег Тур. 

– Найсучасніші апарати, як і є в світі, знаходяться саме тут. Ми разом із інвестором та місцевою владою створили умови і наблизили послугу до пацієнтів. Це і є приклад співпраці інвестора і влади. Зараз потребує також реконструкції центр діалізу в місті Умань, ведемо перемовини із інвестором. Також потребує обладнання і обласний центр, де кількість хворих збільшується. Є проблеми на Корсунщині і Канівщині, які є віддаленими районами. Працюємо над цим, – відзначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. 

Обладнання із водоочищення

Додамо, що у Смілі запрацював скринінговий центр, який створили задля своєчасного виявлення онкологічних хвороб у жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший в Україні: у Черкасах відкрили оновлений гематологічний центр (фото)

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама