Реклама

molli

Хтось сьогодні бачив такі ціни?

Вчора відбувся тендер на харчування в дитячих садках і школах на три роки. Ціна питання – 200 млн. грн. Термін – 3 роки. Переможець ще не визначений. Я не готовий піддавати сумніву законність проведення цього тендеру. Поки що. Але дещо мене дивує і змушує замислитися.

Ось пропозиції одного із учасників тендеру. Це підприємство неодноразово вигравало подібні закупівлі. І не факт, що буде переможцем цього рекордного тендеру на 200 млн. грн.

Цінові пропозиції досить цікаві. Наведу деякі приклади.

Сардельки вищого ґатунку – 15 грн за кг

Сардельки 1 ґатунку – 10 грн за кг.

Хтось сьогодні бачив такі ціни?

А яйця? 20 грн за десяток! можливо перепелині!?

12

13

Філе рибне. Оселедець – 60 грн ( в магазинах в рази дешевше), натомість палтус і хек – по 10 грн за кг. Як думаєте, що частіше замовлятимуть школи і садки? Звичайно оселедець!

Йдемо далі. Сир «Російський» і «Голландський». 40 і 82 грн за кг відповідно. Повидло. За кг вишневого і персикового просять 4 грн, а от за 600 грам джему із смородини вже 29 грн. По м’ясу теж цікава картина. За свинину на кості – 15 грн, а конина з кісткою – 1 грн за кг!

Намагаюся уявити на обідніх столах наших дітей весь перелік продуктів про які заявив учасник і як довго ще протримається в своєму кріслі директор закладу, який наважиться замовить палтус чи хек.

У мене пропозиція. Проводити ярмарки із продажу продуктів харчування. Відомо, що чималий відсоток від харчування у школах йде в сміттєвий бак. Діти просто не їдять те, що купується за кошти міського бюджету. Школи б могли вільно продавати залишки продуктів, накручуючи свій відсоток. І як кажуть, і діти нагодовані, і школи заробили, і малозабезпечені зможуть придбати на такому ярмарку сардельки по 10 грн за кг.

Керівник фракції партії “Укроп” у Черкаській міській раді Руслан Зоря

Джерело: Фейсбук

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама