Реклама

molli

“Хто може, той робить. Хто не може, той критикує”: у Черкасах встановили перший туалет для собак (ФОТО)

За ініціативи команди «The Cherkasy» нещодавно в місті по вулиці Гагаріна реалізували проєкт “Відповідальний власник песика”. 

Про це в коментарі виданню “Інфоміст” повідомила представник команди Людмила Сотник.

За її словами, ідея виникла близько пів року тому, проте реалізувати її вдалося тільки зараз.

– Наша команда зіштовхнулися з такою проблемою, що в місті Черкаси майже немає спеціально обладнаних місць для вигулу собак. Тому поставити абиде «Собачу вбиральню» ми не мали права. Зробили опитування містян, провели переговори з місцевою владою та вивчили досвід встановлення подібних вбиралень в інших містах. Придбали поки що одну «собачу вбиральню», та встановили по вулиці Гагаріна, попередньо домовившись з власниками ділянки про її встановлення, – зазначила Людмила Сотник.

Вона також додала, що мета цього проєкту донести інформацію про те, що вигулювати собак можна культурно та по-європейськи, мотивувавши черкасців змінювати себе та своє місто.

– Наш девіз: «Хто може, той робить. Хто не може, той критикує». Звичайно критикувати завжди легше, – зазначила жінка.

За словами Людмили, проєкт «Відповідальний власник песика» покликаний підвищити культуру вигулу собак. Активісти за власний кошт придбали та встановити інформаційну стійку з відповідними написами та комірку з одноразовими біопакетами для прибирання за собакою. Ця конструкція без смітника, сміттєві баки розташовані поряд з вбиральнею, куди власник собаки може викинути використаний біопакет.

– Наразі ми розраховуємо на підтримку подібних спільнот та активних містян задля популяризації культури вигулу собак. Сподіваємось, що місцева влада теж долучиться до проєкту «Відповідальний власник песика» та за нашим прикладом і прикладом інших міст України встановить подібні «Собачі вбиральні» в різних мікрорайонах міста. На наше переконання, вказана ініціатива сприятиме підвищенню свідомості власників собак та найголовніше покращить санітарний стан міста, – розповіла Людмила Сотник.

Сьогодні командою «The Cherkasy» на сьогодні успішно реалізовано декілька соціальних проектів, зокрема, відновлено клумбу біля ТРЦ «Хрещатик – Сіті», встановлено лавки «Олівці» в дитячих парках, відремонтовано туалет в Дитячому парку та в Черкаському політехнічному технікумі та встановлено «Собачу вбиральню» по вулиці Гагаріна.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Ніна Нещодавні автори
Ніна
Ніна

В Черкасах власники собак вигулюють їх на шкільних подвір’ях. Благо, школи є в усіх мікрорайонах. І не прибирають після своїх улюбленців.

Реклама

Реклама