Реклама

molli

Халай відсудив у міської ради 4 мільйони гривень

Господарський суд Черкаської області своїм рішенням стягнув з департаменту ЖКК Черкаської міської ради на користь підприємства «Черкаси-Інтерстрой» 3,93 млн грн. 19 червня кошти були перераховані підприємству.

Як зазначається в тексті рішення, підприємство звернулося в суд через неналежне виконання департаментом умов договору на капітальний ремонт вулиці Першотравневої (нині – Героїв Холодного Яру), що був укладений 5 грудня 2016 року. «Черкаси-Інтерстрой» вимагав сплатити аванс на 3,93 млн грн.

Зазначимо, що тендер на ремонт Першотравневої провели ще в кінці 2016 року. Його виграв «Черкаси-Інтерстрой» із пропозицією в 45,87 млн грн.

Ремонт об’їзної мав бути профінансований з Фонду регіонального розвитку. У 2017 році ремонт так і не стартував. Рішенням міськради від 20 березня цього року затверджено бюджетні призначення на капремонт об’єкту у розмірі 7,88 млн грн.

Міський голова Черкас у своєму «Фейсбуці» просить передбачити місту субвенцію в 40 мільйонів гривень на ремонт вулиці Першотравневої. Водночас сьогодні виконком ухвалив рішення перекрити рух транспорту вулицею Героїв Холодного Яру на 3 місяці через виконання будівельних робіт.

Директором «Черкаси-Інтерстрой» є екс-депутат міськради Володимир Халай. Ця фірма з 2016 року не може завершити будівництво запасного футбольного поля на Центральному стадіоні. На об’єкті вже освоєно більше 4 мільйонів гривень.

Як писав «Інфоміст», близькі до Халая структури цьогоріч можуть освоїти майже 20 мільйонів гривень на поточному ремонту міських доріг.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама