Реклама

molli

Халай сказав, за яких умов дороблять поле на стадіоні

Для завершення робіт на запасному полі “Центрального стадіону” потрібно “зробити три речі”.

Про це на засіданні виконкому заявив підрядник, директор підприємства “Інтерстрой-Черкаси” Володимир Халай.

– Треба зареєструвати додаткову угоду на 2018 рік у казначействі, проплатити нам хоча б 100 грн, а також бажання з боку директора стадіону, щоб надавати воду для поливу. Якщо ці три умови будуть виконані, спільними зусиллями ми зможемо привести газон в адекватний стан за місяць-два, – сказав Халай.

Він також поскаржився на директора стадіону Юрія Гончарова, який нібито не дає воду для поливу поля та не хоче йти на компроміс.

– Я не можу туди загнати ні пожежну машину, ні поливальну машину, тому що на саме поле я не пущу такий важкий транспорт, крім того, вона не скрізь дістане. Я вже півроку утримую поле власним коштом, хоча цих робіт немає в кошторисній документації. За власний кошт я купую добрива, аерацію, газонокосарку. Ми вже внесли близько тонни добрив. Пан Гончаров протягом 2 місяців зі скандалами давав воду, і лише після останнього скандалу почали ввечері давати воду вчора, – сказав підприємець.

ЧИТАЙТЕ: Трава за 4,4 млн грн. У мерії організували “екскурсію” на екстремальне футбольне поле (фото)

Заступник міського голови Ігор Коломоєць висловив незадоволення станом поля.

– Вигоріла на 40% трава після внесення ваших добрив. Ми були на полі, кількість нерівностей і ям не відповідають якості газону. Ми запрошували людину з Федерації футболу, він сказав: “Це – город”, – сказав Коломоєць.

Директор “Центрального стадіону” Юрій Гончаров запропонував розділити роботи на кілька черг і насамперед здати трав’яне покриття. Опісля – працювати над трибунами та сітками. Натомість Халай у відповідь заявив, що звертався з такою пропозицію до Гончарова, проте той відмовився.

Після свого виступу Халай подискутував із присутніми і заявив: “Я не підзвітний тут нікому”.

Після того, як Халай пішов, Коломоєць заявив, що підприємцю “немає чого робити в цьому місті”.

– Я пропоную запросити людину з Федерації футболу, зробити незалежну експертизу і потім уже вирішити, що робити з цим негідником, – сказав заступник мера.

На сьогодні на запасне поле з міського бюджету витрачено вже більше 4 млн грн. Додаткова угода, яку хочуть укласти з Халаєм, передбачає фінансування в сумі 400 тис. грн.

– Ми витратили 4 млн грн, ми їх просто поклали в кишеню Халаю, а натомість не маємо нічого. По суті зараз треба все переробляти повністю, – прокоментував хід робіт заступник мера Юрій Ботнар. – Прошу департамент активізуватись і подати на підрядника в суд.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама