Реклама

molli

Губернатор розказав, як «залицятися» до інвесторів

DSC05914

«Інвестор, як дівчина, до нього треба із квітами» – очільник Черкаської ОДА взяв на озброєння цитату свого одеського колеги. За таким принципом розпочали підготовку до інвестфоруму.

Традиційний захід, за словами Юрія Ткаченка, цьогоріч проведуть не у форматі «попили кави, побалакали», а максимально продуктивно. Запланували його на середину вересня. Підготовчі роботи, говорить обласний очільник, саме у розпалі.

– Свої переваги ми знаємо, тому передусім треба боротися із недоліками. Їх ми вже визначили: Найбільші проблеми з оформленням землі та дозвільних документів, гальмування процесу на рівні депкорпусу, – говорить Юрій Ткаченко і одразу ж наводить приклад. – Стандартна ситуація: інвестор іноземний готовий вкласти кошти. Він починає з листа. А цей лист може до року ходити кабінетами.

Усі проблемні моменти, говорить голова Черкаської ОДА, чиновники опрацюють спільно із підприємцями та інвесторами, які вже працюють на Черкащині. Свої пропозиції лобіюватимуть на державному рівні.

– Ми маємо показати, що у нас область вільна від корупції. Ми маємо показати, що в Черкасах можуть бути ліберальні податки, – підсумував Юрій Ткаченко.

4
Коментарі

avatar
4 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
infomistAvatar Нещодавні автори
Анонім
Анонім

)))

Анонім
Анонім

“розказав”))) Садись -два!

Реклама

Реклама