Реклама

molli

Грузинські “гастролі” докотились до Черкас: про що Саакашвілі говорив з містянами

Вчора, 22 вересня, на Соборній площі Черкас містяни зустрілися з екс-президентом Грузії та колишнім главою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі.

Із 17-ї години, на яку була запланована зустріч, людей, які зібралися, «розігрівав» глава обласного осередку партії «Рух нових сил» Сергій Яковенко. У своїй вступній промові він заявив, що Саакашвілі – це людина, яка продемонструвала результат.

Опісля на авансцену він запросив міського голову Анатолія Бондаренка.

Бондаренко ще взимку цього року відправляв в Грузію представників черкаського «Автомайдану», на базі якого, власне, і був побудований обласний осередок РНС.

Вчора ж Анатолій Васильович змінив гнів на милість і запросив Саакашвілі в Черкаси.

– Мені приємно вітати тут Президента двох скликань. Я готовий надати житло. У нас демократична країна: будемо зустрічати всіх. Я готовий подати руку Саакашвілі, – виголосив мер.

Сам головний винуватець заходу прибув на місце після гросмейстерської паузи в 30 хвилин і в найкращий традиціях жанру пройшов до сцени обіймаючись і фотографуючись із людьми.

Саакашвілі говорив довго і емоційно, зачепивши в ході промови всі ключові і найбільш наболілі питання. Згадував «бариг», розповідав про кордон, звичайно, не забув обмовитись про любов до пенсіонерів і наголосив, що жодні посади в Україні йому не потрібні.

«Умно каже!», «так і є», «Да!», – такі вигуки із натовпу супроводжували спіч політика, що викликав стійкі аналогії з виступами майстрів слова Тимошенко і Ляшка.

Загалом на Соборній площі послухати Саакашвілі зібралося кілька сотень людей.

Подібні публікації

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Скептикпетя Нещодавні автори
Скептик
Скептик

А житло Саакашвілі він надасть своє чи за рахунок містян?

петя
петя

нехай чурбан їде у Грузію і там розповідає своєму народові,,,,,,,,,,,,,

Реклама

Реклама