Реклама

molli

Гравець НБА зустрівся із юними вихованцями «Черкаських мавп»

13 травня у стінах черкаського “Будівельника” близько двохсот любителів баскетболу зустрілись зі своїм кумиром – вихідцем із “Черкаських Мавп”, а нині гравцем НБА Святославом Михайлюком. Зірковий баскетболіст поспілкувався із юними вихованцями черкаського клубу, мотивував та додав їм сміливості у досягненні своєї мети, повідомляє сайт vikka.ua.

photo20190514121319

На початку зустрічі Михайлюк провів тренування із наймолодшими баскетболістами “Черкаських Мавп”. Цікаво, що цю команду тренує Максим Міхельсон, який так само колись був тренером команди Михайлюка.

photo2019_05_1412_12_32

Після стукоту м’ячів у палаці спорту зазвучали теплі розмови про баскетбольні будні Святослава Михайлюка в Америці. Гравці юнацьких команд “Мавп” не соромились ставити будь-які запитання. Їх цікавило абсолютно все – як прийняли Михайлюка в Детройді, як спортсмени відновлюються після ігор, чи добрі стосунки має Свят з тамтешніми гравцями, як проводить вільний час тощо. Крім щирих відповідей, не пропустив можливості гравець НБА й дати корисні настанови підростаючому поколінню.

photo2019_05_1412_12_38

“Чудово приїжджати до дітей, які багато про тебе дивляться й вивчають. Впевнений, що це їм допоможе у майбутньому. Найголовніше, що треба робити гравцям, – довіряти тренерам. Це ті люди, які тобі допомагають”, – зазначив Святослав.

photo2019_05_1412_13_02

Підтверджує цю думку і перший його наставник Максим Міхельсон. На життєвому досвіді Михайлюка він закликає юних баскетболістів не зупинятись на шляху до своєї мрії і використовувати кожну можливість, яка допоможе досягнути її.

“Святослав народився у Черкасах та почав працювати із нашими тренерами. Із відповідним відношенням, любов’ю до баскетболу та самовіддачею він приходив на тренування на 6 годину ранку, перед школою, коли всі дітки спали. Ми з ним індивідуально займались, бо Свят мав мету – попасти в НБА. Ось вам результат. Друзі, вірте, що в кожного може бути така сама можливість. Тільки потрібно довіряти своїм наставникам, не зупинятися і вірити у мрію”, – промовив Міхельсон.

photo2019_05_1412_13_10

Змалечку пам’ятає зіркового гравця директор БК “Черкаські Мавпи” Володимир Гриценко. Незважаючи на те, що зараз Михайлюк вже дорослий сформований чоловік, його найкращі якості характеру лишились із ним.

“Свят не змінився у своєму прагненні і дисципліні. Наскільки я пам’ятаю, він завжди був стриманий у висловах, якихось необдуманих діях, був старанний і постійно працював. Він був завжди скромний і не прагнув до якихось матеріальних благ, які можна отримати миттєво”, – каже Гриценко.

photo2019_05_1412_13_14

Уже в середу, 15 травня, Святослав Михайлюк відправлятиметься в Америку, аби почати підготовку до літньої ліги та нового сезону НБА. Під час чотириденного візиту до рідних Черкас чоловік встиг побачитись з рідними і друзями.

photo2019_05_1412_12_55

“На відміну від попередніх років, цього року ми бачимось із Святославом частіше. Я приїжджав і в Лос-Анджелес, і в Детройт, – зізнається його тато Юрій Михайлюк. – Цього разу Свят побачився із друзями, з якими грав 10 років. Зробив невеличке турне по родичах: з’їздив до бабусь, двоюрідних братів, сестер”.

photo2019_05_1412_13_37

На прощання зі своїми уболівальниками Свят Михайлюк провів автограф та фотосесію. Вражаюче довга черга вистроїлась, аби отримати пам’ятну згадку із успішним баскетболістом. Свій наступний приїзд на батьківщину Михайлюк планує влітку, якщо, звісно, матиме на це час.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама