Реклама

molli

Друга дитяча поліклініка. Страхи і міфи

ДРУГА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА. СТРАХИ І МІФИ.

Сьогодні мав зранку спілкування із декількома засобами масової інформації, вчора мав телефонні дзвінки від депутатів, а увечері і від мера міста. Всі запитують про закриття дитячої поліклініки. Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обгрунтувань. Сьогодні кажуть, що вже з’явилась електронна петиція.

Шановне товариство!

Поліклініку НІХТО НЕ ЗБЕРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ. Вона, у зв’язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях- педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів. Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров’я. У міста цих грошей не буде.Тому необхідне таке переведення.Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції.

Пані та панове журналісти!

Дуже прошу поширити інформацію про те, у 2018 році будуть тривати поетапні внутрішні роботи.

На 2018 рік ми просимо 1 млн грн. Було би, звичайно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все зразу. Щоби не було соціального хвилювання, роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. На разі ремонти йтимуть в тому крилі, де лабораторія, тому тимчасо прийом на лабораторні дослідження буде у першій поліклініці на Благовісній. Ремонту потребують всі внутрішні мережі опалення, води та каналізації. І, звичайно, приміщення.

Не створюйте не потрібного негативно антуражу, бо із водою вихлюпнете і депутати злякаються паніки і не проголосують за виділення коштів. Вони ж бо після останніх подій в сесійній залі достатньо вразливі. Тому і прошу розуміння і спокою, шановне товариство! Завжди відкритий до відповідей і коментарів, Олег Стадник.

Джерело: “Фейсбук”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама