Реклама

molli

Вельбівець не куплятиме собі автомобіль

вельб

Олександр Вельбівець не використовує свій єдиний задекларований транспортний засіб і не збирається купляти новий автомобіль, бо не має на це коштів.

Про це він розповів сьогодні під час спілкування з журналістами.

– Цей автомобіль (Москвич – 21412 – ред.)люблять згадувати, щоб підкреслити мою злиденність. Насправді я на ньому не їжджу, але якщо я хоч раз його використовую протягом звітного періоду, то це означає використання права користування. Тому в розділі декларації, де зазначається про право користування, я його вказую.

Вельбівець розповідає, що це автомобіль його покійного батька. Цей “Москвич” для родини голови облради – це сімейна реліквія.

– Це автомобіль мого покійного батька. Для моєї сім’ї – це реліквія, це пам’ять про батька, який своїми мозолями заробив на цей автомобіль. Ми його зберігаємо в гарному стані. Мій батько був звичайним водієм. Як визнання і повага до нього – це збереження цього автомобіля. Хай там хто і як на цьому спекулює, але я горжуся, що в мене є такий автомобіль, і що в мене був такий батько. І я хотів прожити життя не гірше, ніж це зробив він, – пояснив Вельбівець.

Також він додав, що на роботу їздить на автомобілі, наданому обласною радою. Вельбівець каже, що купляти нову автівку він не збирається, бо не має для цього “фінансового ресурсу”.

– Свого особистого автомобіля в мене немає, і фінансового ресурсу на його придбання найближчим часом – не передбачається. Є два автомобілі, які закріплені автопарком обласної ради. Мені хоч би вистачало здоров’я і часу їздити на цих автомобілях. Питання про придбання авто – не стоїть для мене. У мене досить доросла донька, і їй треба допомагати сформувати стартові життєві позиції, і то такі мінімальні, бо рівень моїх доходів не дозволить мені створити своїй дитині якісь блага, – розказує голова облради.

Вельбівець резюмував, що “не соромиться” своїх статків, які, за його словами, відрізняються від статків інших політиків.

– Можете що завгодно про мене говорити, але я 15 років є чиновником, і всі мої декларації можна перевірити, вони мало чим мінялися з року в рік. Рівень моїх статків відповідає задекларованим мною доходами. Я не соромлюся цього. Я, можливо, виглядаю в іншому амплуа на нашому політичному фоні. Це мабуть рве слух, але це так і є.

Як писав “Інфоміст” раніше, попри колишні “незгоди”, нині у Олександра Вельбівця з депутатом Михайлом Мушієком “робочі і ділові стосунки”.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама