Екс-мер Черкас Олійник заявив, що готовий стати на коліна перед українським народом (відео)

04.08.2015, 9:15

олійник

Напередодні екс-урядовці та нардепи втікачі на чолі із Миколою Азаровим офіційно презентували “Комітет спасіння України”. Прес-конференцію, переважно для російських ЗМІ, провели символічно у готелі “Україна” у Москві. Екс-меру Черкас, екс-нардепу та автору диктаторських законів відвели президентську роль у цій організації. Про плани та передвиборчі обіцянки Володимира Олійника у сюжеті “ТСН“.

Одразу після інавгурації, заявив Володимир Олійник, він би підписав указ про відведення військ у постійні місця дислокації і негайно поїхав би не на фуршет чи п’янку, а  у Луганськ та Донецьк, туди, де страждають люди. Став би на коліна перед українським народом.

У його передвоборчій програмі: федералізація та 2 державні мови. Про втрату Україною Криму Олійник шкодує, але причетність Росії до анексії не бачить.

– Ми втратили Крим, через цю бандитську владу, яка розпалила міжнаціональну ворожнечу і відштовхнула Крим разом зі Сходом України, – говорить горезвісний черкащанин і закликає українців до страйків та акцій непокор.

Нині Володимир Олійник та його колеги по “спасінню України” Микола Азаров та Ігор Марков перебувають у розшуку СБУ.

2 коментарів

Залишити відповідь