Реклама

molli

«Економічна доцільність»: облрада поповнює автопарк «Тойота Кемрі» майже за мільйон

Черкаська обласна рада для свого автопарку купує новий сріблястий «Тойота Кемрі» у херсонського дилера японців за майже 970 тисяч гривень. Голова Черкаської обласної ради пояснив її придбання економічною доцільністю.

Аукціон 1 листопада виграло товариство «Авто Плаза» із найдешевшою пропозицією у 969 990 гривень. Того ж дня замовником акцептовано пропозицію. Станом на сьогодні договір ще не підписано.

Автомобіль преміум-класу 2018 року випуску оснащений круїз контролем, клімат-контролем, голосовим керуванням, сріблястою окантовкою спідометра, шкіряним салоном та кермом, вікнами із захистом від ультрафіолетового випромінювання, склом із тонованою смугою синього кольору (у замовника – була зеленого кольору) тощо. Гарантія на авто – 36 місяців.

Фірма-переможець є офіційним дилером компанії «Тойота» у Херсоні. Її конкурентами на торгах були столичне ТОВ «Віді Автострада» та ТОВ «Кит-Т» з Миколаєва.

Зазначимо, що у своєму автопарку замовник АТП Черкаської обласної ради має 16 автомобілів, у тому числі дві «Тойоти Кемрі» 2006 та 2007-го років випуску.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець вчора під час брифінгу пояснив необхідність придбання такого авто тим, що «економічна доцільність вже давно назріла».

– Якщо говорити відверто, економічна доцільність уже давно назріла. Автомобілі, які сьогодні є в автопарку, обслуговують  і обласну раду, і обласну державну адміністрацію, і структурні підрозділи. Ресурс цих авто за пробігом – понад півмільйона кілометрів, у деяких 600 та 700 тисяч кілометрів, – пояснив він.

Фото – Прочерк

За його словами, ресурс авто, що є в автопарку, уже вичерпано. Також Вельбівець заявив, що у 2017 році на ремонт автомобілів,  які обслуговують обласну раду і ОДА, було потрачено 1,97 млн грн.

Активіст Артур Чемирис у своєму «Фейсбуці» оприлюднив інформацію, згідно якої на ремонт 5 автівок облради пішло лише 199 тисяч гривень.

– Дивно чути від посадовця такого рівня подібні заяви, особливо якщо така інформація перевіряється протягом трьох хвилин. З приводу зношення автопарку то це дійсно так, але чомусь той же АТП ще рік тому для потреб аеропорту намагався закупити двадцятирічну пожежну машину, і ні про які експлуатаційні характеристики мова не йшла, виключно про економію коштів. Тут же ж намагаються не економити ще і надаючи недостовірну інформацію аби виправдати власні витрати, – коментує Чемирис.

Згідно із декларацією, Вельбівець вказує право користування автомобілем “Москвич”. У відповідь на питання журналіста «Інфомоста» посадовець пояснив, що не збирається придбавати новий автомобіль, оскільки «не має часу на ньому їздити».

Нагадаємо, у червні минулого року комунальне підприємство збиралося придбати білий 5-місний автомобіль з низкою вимог, під які підходить розкішний Infiniti Q70. Вартість – 1,4 млн грн. Тоді торги були відмінені.

Сергій Макаренко

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама