Реклама

molli

«Друг позвав і я прийшов»,- як молодь на Соборній площі проплачено висловлювала свою позицію (фото,відео)

Молодь Черкас вийшла мітингувати із невідомими організаторами.

17 квітня молодь зібралася на головній площі міста, аби попросити у Президента України відповіді на їх запитання.

 Перед цим, від наших читачів надійшла інформація, що про цей мітинг організатори писали у соціальних мережах, де пропонували роботу.

Наш читач поспілкувався із дівчиною, яка запропонувала йому вийти на мітинг «проти корупції та за Зе» за 100 гривень + бонус за приведеного друга.

Як анонсувалося, люди почали збиратися о 16:00 біля Драмтеатру.

За півгодини, біля пам’ятнику Шевченка зібралося близько 50-ти осіб.

Далі – організатори побудували колону із «активістів» і повели до Соборної площі. Серед них були й діти, які не досягли 18-тирічного віку.

Із плакатами «Задаємо питання Порошенку», «Порошенко, дай нам відповіді на запитання» молодь стояла на головній площі міста і повторювала гасла за організаторами. На звернення журналістів: «Які питання хочете поставити?», молодь відповіла, що усі питання зачитує організаторка.

Також мітингарі зазначили, що стоять за Зеленського і проти Порошенка.

Як зібралися – невідомо.  Організатори від відповіді відхрещуються. Кажуть, що молодь зібралася стихійно, сама, через анонс у соцмережі.

Активісти із плакати зазначають, що організатори зв’язалися із ними через соціальні мережі. Однак переписку показувати відмовляються:

– У мене є зв’язки, які сказали, що можна прийти на акцію і захистити свої права та виразити думку, чому мені не подобається Україна, – розповіла нам одна із мітингарів.

Деякі кажуть, що їх покликали друзі.

 

У кінці акції молодь та організатори порозбігалися по різних боках. Журналісти та активісти почали шукати їх по місту.

Біля Будинку торгівлі зібралися незадоволені мітингарі, які все ж таки призналися, що стояли за гроші. Далі – пішли шукати одного із «творців» акції. Їм все ж таки вдалося знайти одного із. Чоловік каже, що приїхав із Києва, а такі акції проводяться багатьма містами України. Розповів, що не збирав гроші, а лише відповідає за технічну частину.

Обережно, у відео ненормативна лексика.

Далі – чоловік показав нам документ, який підтверджує погодженність цього зібрання із ЧОДА.  У листі зазначено, що відповідальна за проведення пікету Дзюбенко Ірина. Наші журналісти зателефонували їй і почули наступне: «Молодь зібралася сама, стихійно». Як почула, що ми журналісти – кинула трубку.

Один із хлопців, який був на акції прокоментував цю ситуацію:

– Я зробив поганий поступок, бо думав, що все так добре, як нам розповідали організатори. Кричав «Слава Україні», бо не знав справжніх мотивів цього протесту.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама