Реклама

molli

Драбівчанин зарізав жінку, яка спала

Âîåííîñëóæàùèé äåðæèò íàðó÷íèêè (áðàñëåòû) íà òåððèòîðèè  Ñèìôåðîïîëüñêîé áðèãàäû âíóòðåííèõ âîéñê ÌÂÄ Óêðàèíû âî âòîðíèê, 19 íîÿáðÿ 2013 ã. Ôîòî Ñâåòëàíû Áîðèñîâñêîé / ÓÍÈÀÍ

33-річний житель Драбова вбив свою односельчанку.

Про це повідомляють на сайті прокуратури

17.08.2015 року о 09 год. 40 хв. до чергової частини Драбівського РВ УМВС України в Черкаській області надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Драбівської ЦРЛ про те, що 17.08.2015 року у домоволодінні у смт. Драбів по вул. Гагаріна, 15 виявлено труп господарки домоволодіння, 1959 року народження з проникаючим пораненням грудної клітки.

У ході проведення розшукових заходів співробітниками Драбівського РВ УМВС України в Черкаській області спільно з працівниками прокуратури району затримано особу, яка вчинила злочин. Ним виявився 33-річний місцевий житель смт. Драбів, який 17.08.2015, зайшовши до домоволодіння потерпілої та побачивши, що вона спить, на грунті особистих неприязних відносин умисно наніс один удар ножем потерпілій в область серця, в результаті чого від отриманих тілесних ушкоджень остання померла на місці.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. 18.08.2015 суд обрав для затриманого міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама