Реклама

molli

Довірена особа Президента Ахтем Чийгоз прокоментував події у Черкасах

Ахтем Чийгоз, довірена особа Петра Порошенка та заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу,  перебував на сцені, звідки виступав Президент України 9 березня. Своїми враженнями від візиту в Черкаси він поділився із нашим виданням.

Чийгоз розповідає, що перша зустріч із Президентом відбулася у Каневі, де зібралося близько 3-4 тисяч людей. Зустріч пройшла мирно:

–  Після цього поїхали у Черкаси. Ми, як довірені особи, пройшли і продивилися все. Люди знали про приїзд Президента, все було спокійно. Коли Петро Порошенко прибув на сцену, то його виступ пройшов дуже емоційно, люди реагували живо, ніяких протестних дій не було. Після того, як закінчився виступ і Президент почав йти, ми якийсь час простояли на сцені. Бачили, як дорогою йшла велика група людей. Це все дуже тривожно сприйняли жителі міста, які були на зустрічі. Ми, спустившися зі сцени, побачили картину: кортеж Президента поїхав, а вони (люди, що йшли в колоні-ред.) намагалися перегородити автомобіль поліцейських, пригати почали. Ці найняті молоді хлопці в масках нагадали мені події Майдану, коли так само поводилися росіяни.

Ахтем Чийгоз також розповідає, що коли він із учасниками АТО зійшли зі сцени і пройшлися площею, то побачили дуже стривожених черкащан, що прийшли на зустріч із Петром Порошенко. Каже, що всі ці події викликали негативну реакцію у людей.

Також довірена особа Президента розповідає, що коли читав новини, побачив заголовки типу: «У Черкасах захопили сцену»:

–  Це обурливо. Захоплювати її сенсу не було, вона була порожня. Останнім зі сцени я пішов із учасниками АТО. Люди вже всі розходилися. Такий підхід, за яким діють тітушки – брудно, підло. Скільки народу там стояло, які спокійно спілкувалися із Президентом. Ні криків не було, нічого такого. На ці зустрічі люди приходять самі, вільно, перебувають там, де їм зручно. Жодного разу не бачив протестних плакатів. Черкащани прийшли із родинами, дітьми, пенсіонерів було багато. А Росія, через таких тітушек, намагається лише дестабілізувати ситуацію.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Костянтие Нещодавні автори
Костянтие
Костянтие

Боже, що воно меле!

Реклама

Реклама