Реклама

molli

Довідка від лікаря чи пояснювальна записка: черкаським батькам нагадали їхні права

Фото з фейсбук-сторінки Олега Стадника

Кабінет міністрів України у 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу: довідка лікаря та письмове пояснення батьків. Про це нагадав на своїй сторінці у “Фейсбуці” головний медик Черкас Олег Стадник. 

Директор департаменту охорони здоров’я  наголосив, що вище вказані документи прописані через “або”: “Або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини. Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога – це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад, через простуду, тоді достатньо письмового пояснення батьків”.

“Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця – звичайно можна, якщо більше немає чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім”ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ” – зауважив Олег Стадник.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама