Реклама

molli

Депутат: Черкаси втрачають шанс на будівництво палацу спорту

У «Партії вільних демократів» заявляють, що черкаська громада втрачає шанс збудувати у місті концертно-спортивну арену на 2500 місць. Справа в тім, що на сесії 13 березня міські депутати виділили лише 5 млн грн із необхідних 15 млн на будівництво цього об’єкту.

Відповідну заяву у своєму «Фейсбуці» розмістив голова фракції ПВД Олександр Згіблов.

Загалом вартість будівництва, яке розраховане на 2 роки, 80 млн. грн, 60 з яких готовий надати Кабінет Міністрів України. Але головна умова – місто має зарезервувати і свою частку в 15 млн. грн. на 2018 рік.

Згіблов пише, що кошти з державного бюджету зможуть отримати лише п’ять з семи міст країни. Але якщо Черкаси не зарезервують 15 млн., то шансів перемогти не буде.

«Захисником інтересів нашого міста в Києві є голова Федерації баскетболу України і власник БК «Черкаські Мавпи» Михайло Бродський. Саме завдяки його активності Черкаси потрапили до списку міст України, де можуть бути збудовані такі арени.

Вже 14 років завдяки Михайлу Бродському в Черкасах діє найефективніша спортивна школа «Черкаських мавп», яка виховує понад 500 дітей різних вікових груп. Нині 6 вихованців черкаської баскетбольної школи грають в командах США та Канади. Ця школа дає значний шанс проявити себе нашим дітям”, – написав Згіблов.

Як писав “Інфоміст”, депутати спрямували 5 мільйонів на будівництво палацу спорту в Черкасах.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама