Реклама

molli

День міста, суддівські справи та інші головні новини тижня

“Інфоміст” підводить інформаційні підсумки тижня.

У суботу в Черкасах відзначили день міста.

14 учасників, перешкоди, спецефекти і крутий спуск. На День міста, 15 вересня, відбулися перегони на саморобних тачках. Цьогоріч черкасці змайстрували “Офіс на колесах”, тачку-матрац, електромобіль “Теслу”, “Божевільний локомотив” та багато інших.

Фотографиня Світлана Задоровська презентувала виставку “Жіночність: ровер і місто”. Символічно, що фотопроект презентують саме на День міста, адже світлини зображають мальовничі куточки Черкас.

Відсторонення судді. Суддю апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка відсторонено від здійснення правосуддя. Відсторонення у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності діятиме тимчасово до 29 жовтня цього року.

Звільнення одіозного чиновника. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звільнив в. о. директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Володимира Шабанова.

Кількаметрове провалля. На перехресті вул. Нечуя-Левицького та проспекту Хіміків у асфальті утворилася величезна яма. У Водоканалі кажуть, що це сталось через зношеність мережі.

Нові судді. Президент Петро Порошенко призначив 5 суддів безстроково на посади у суди Черкаської області. Відповідний указ на сайті глави держави датується 7 вересням. Кого призначили на Черкащині – читайте за посиланням.

Оновлений майданчик. У Черкасах відкрили оновлений оглядовий майданчик, що у парку Сосновий бір. Керівник КП “Дирекція парків” Володимир Стойко каже, що це місце має носити назву “місцини кохання”.

Чому в Черкасах ніяк не встановлять меморіальний комплекс АТОвцям? Під час засідання виконавчого комітету обговорювали процес виготовлення меморіального комплексу, що присвячений загиблим в АТО “Незламні духом”.

У Смілі відкрили відділення гемодіалізу. На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка обладнали відділення гемодіалізу. Тепер тут можуть обслуговувати пацієнтів із нирковою недостатністю.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама