Реклама

molli

«Чому ви такий вдалий?», – депутати міськради влаштували інтерв’ю Бортнику

Сьогодні на сесію Черкаської міської ради завітав засновник «Нової якості» Андрій Бортник. Під час його виступу, депутати вирішили поставити йому додаткові питання.

Відповідно, депутат Олександр Радуцький намагався з’ясувати, чому «Нова якість» подає до суду на громадян щодо перевірки законності проведення зборів під час створення ОСББ.

– Чому ви нав’язуєте себе? Як довго буде подавати на людей до суду?, – питає Радуцький.

Бортник повідомив, що управлінська компанія діє у межах законодавства:

– Коли ми отримуємо пакет документів від мешканців про те, що вони створили ОСББ і цей пакет відповідає всім нормам законодавства, то ми відразу передаємо документи. Однак, якщо є фальсифікації, ми змушені звертатися до осіб, щоб прояснили документи. Наш обов’язок перевірить законність створення ОСББ.

На що пан Радуцький відповів, що існує державний реєстр і він має перевіряти законність:

– Ви вор. Ви крадете не тільки кошти людей, а й кошти держави. Давайте разом його викинемо із цього міста, – звертаючися до інших депутатів, сказав Радуцький.

Андрій Бортник на це звинувачення відповів, що усе сказане Радуцьким буде перевірятися судом: «Це не театр одного актора».

Депутат Руслан Зоря поцікавився у пана Бортника, чим закінчилася історія з отруєнням на вулиці Крилова 95.

Управлінець компанії «Нова якість» зазначив, що жодного перевищення норм у речовин не було. Пан Бортник каже, що людей з лікарні повернули у той же день:

–  Людей госпіталізували, тому що була підозра на отруєння. Їх відпустили у той же вечір. А інші залишилися у лікарні через супутні хвороби.  Будь-який препарат має запах. Можливо, люди реагували на це.

Депутат Володимир Гриценко зазначив, що  препаратами, якими робили отруєння комах, не можна користуватися у житлових приміщеннях. Бортник заперечив.

Депутати поцікавилися, якою речовиною компанія користується зараз.

–  Всі сертифікати є. На час проведення розслідування ми використовуємо інший препарат через суспільний резонанс. Поки що жодних скарг немає. До речі, на вулиці Крилова була не перша обробка тим препаратом.

Радуцький запитав, чи саме представники “Нової якості” робили обробку цього будинку. За словами Бортника, компанія укладала договір із приватним підприємцем, чиї люди робили обробку. Водночас, депутати ЧМР поставили під сумнів, чи були це професійні робітники.

Також депутати звинувачували Бортника у монополії. На що він просив створити йому конкуренцію.

Ексначальник департаменту муніципальної інспекції ЧМР Віталій Косяк запитав, чи є якась відповідальність у «Нової якості» за невчасне вивезення сміття. Бортник заявив, що компанія не є балансоутримувачем територій. На питання пан Андрій відмовився відповідати, оскільки не мав із собою договорів, де, за його словами, все зазначено.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама